AUTO CANCEL
Zapraszamy na Noc Muzeów 2024 roku – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję Nocy Muzeów, która odbędzie się 18 maja pod hasłem „Industrialna Noc Muzeów”. Tym razem połączymy siły trzech wyjątkowych miejsc na Warszawskiej Woli: Muzeum Gazowni Warszawskiej, Muzeum Fabryki Norblina oraz Stacji Muzeum.

W trakcie tej wyjątkowej nocy będziecie mieli okazję uczestniczyć w specjalnych spacerach ścieżkami wystaw, które poprowadzą doświadczeni przewodnicy. Naszym celem jest zapewnienie Wam możliwości zobaczenia jak największej liczby ciekawych eksponatów oraz wysłuchania niesamowitych historii związanych z tym miejscem.

Muzeum Gazowni Warszawskiej będzie otwarte od godziny 18:00 do 1:00 w nocy, a ostatnie wejście będzie możliwe o godzinie 00:30. Przygotujcie się na fascynującą podróż przez historię przemysłową i odkryjcie tajemnice unikatowych eksponatów zgromadzonych w naszych zbiorach.

Nie przegapcie tej okazji. Do zobaczenia 18 maja w Muzeum Gazowni Warszawskiej!

 

Zapraszamy na Noc Muzeów 2024 roku

Przeczytaj także

Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Gazowni Warszawskiej

Za nami już kolejna edycja Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Gazowni Warszawskiej. Pomimo późnej pory, przed naszym muzeum można było zobaczyć długie kolejki entuzjastów historii i kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy wieczór razem z nami! Wieczór był pełen niezapomnianych atrakcji – od interesujących wystaw, przez fascynujące opowieści przewodników, po […]

Dzień Mamy w Muzeum Gazowni Warszawskiej – Rodzinne Warsztaty „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”

Z okazji Dnia Mamy, Muzeum Gazowni Warszawskiej serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty rodzinne „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”.  Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 11.00. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i wspólnego tworzenia unikalnych, ręcznie robionych mydełek o pięknych zapachach. Pod okiem naszych doświadczonych prowadzących, uczestnicy dowiedzą się, […]