Wynajem – Muzeum Gazowni Warszawskiej
Zorganizuj event w Gazowni Warszawskiej

Muzeum Gazowni Warszawskiej to również przestrzenie eventowe. Nowoczesne, industrialne wnętrza dające nieskończone możliwości ich aranżacji. Przestrzenie, w których historia spotyka się z nowoczesnością.

Beton, cegła, wysokie stropy, a także duże, klimatyczne okna. To wszystko nadaje temu miejscu wyjątkowego charakteru.

Interesuje Cię wynajem powierzchni na konferencję, szkolenie lub ważne firmowe wydarzenie ? Wybierz salę konferencyjną z Foyer. Chciałbyś zorganizować kolację biznesową, lunch prasowy, koncert, czy galę firmową? Jesteśmy pewni, że sala przeszklona spełni Twoje oczekiwania.

Przenikające się na każdym kroku nowoczesność oraz historia, czynią z naszych przestrzeni idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń artystycznych i kulturalnych.

Przestrzenie eventowe do wynajęcia na Warszawskiej Woli

Oferujemy Państwu dwie sale dopasowane do potrzeb organizatorów każdego typu wydarzeń – od konferencji i spotkań biznesowych, poprzez bankiety, koncerty do produkcji telewizyjnej i filmowej.

 

Sala konferencyjna z Foyer

Dysponujemy salą konferencyjną o powierzchni 163 m kw. zaopatrzoną w nagłośnienie i projektor multimedialny przystosowaną do obsługi zgromadzeń i konferencji na 130 osób.

Dużym atutem sali jest przylegające do niej reprezentacyjne Foyer o powierzchni 73 m kw., będące idealnym miejscem na przygotowanie przerwy kawowej, czy cateringu.

 

Udogodnienia:

– klimatyzacja

– nagłośnienie z 2 mikrofonami

– projektor wraz z ekranem

– Foyer

 

Sala C – przeszklona

To przestrzeń znajdująca się bezpośrednio przy wejściu do Muzeum o powierzchni 360 m kw. Jest to sala w dużej części przeszklona co zapewnia nieograniczony dostęp do światła dziennego. Przestrzeń, w której historia łączy się z nowoczesnością. Dzięki obecności eksponatów możemy przenieść się
w czasie do Warszawy XIX wieku. Wydarzenia w tym klimatycznym miejscu z pewnością przyciągną wielu gości i na długo zapadną wszystkim w pamięci. Sala przystosowana jest do obsługi wydarzeń na 80 osób.

Udogodnienia:

– duża ilość światła dziennego

– elastyczna aranżacja

– duże nowoczesne okna z widokiem na zabytkową część Muzeum

– klimatyzacja

 

Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą.

Dominika

konferencje.muzeum@pgnig.pl