AUTO CANCEL
Wystawa planszowa – odkryj historię rewolucji gazowej – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Mieszkańcy Warszawy oraz odwiedzający stolicę mają okazję zobaczyć wyjątkową wystawę planszową, która pojawiła się na ogrodzeniu budynku Centrali Orlenu, oddziału PGNiG (Grupa Orlen), przy ulicy M. Kasprzaka 25.

Na wystawie przedstawiono unikalny zbiór szkiców eksponatów, będących świadectwem zmian, które miały miejsce na przestrzeni wieków. Te artystyczne prace, wzbogacone o autentyczne fotografie, tworzą niesamowity efekt wizualny dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii druku soczewkowego 3D. Technika ta pozwala na dynamiczne przejścia między historycznymi obrazami a współczesną rzeczywistością, co dodatkowo potęguje wrażenia oglądających.

Wszystkie prezentowane eksponaty dostępne są również do obejrzenia w Muzeum Gazowni Warszawskiej, gdzie można zanurzyć się głębiej w fascynującą historię gazownictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z wystawą planszową, która eksponowana jest na ogrodzeniu Oddziału Centralnego PGNiG z Grupy Orlen.

 

Wystawa planszowa – odkryj historię rewolucji gazowej

Przeczytaj także

27. Piknik Naukowy przeszedł do historii

Jedno z najważniejszych wydarzeń popularnonaukowych tego roku mamy już za sobą. Wydarzenie przyciągnęło ponad 36 000 entuzjastów nauki, którzy mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Odwiedzający mogli uczestniczyć w interaktywnych pokazach, eksperymentach oraz prelekcjach prowadzonych przez wybitnych naukowców i pasjonatów różnych dziedzin. Program Pikniku obejmował szeroki wachlarz tematów, od fizyki i chemii, […]

To Już jutro – Piknik Naukowy! Czekamy na Was w Strefie Rodzinnej o godzinie 11:00, na stanowisku F20. Przyjdź i poeksperymentuj razem z Muzeum Gazowni Warszawskiej.

Czy wiedziałeś, że musujący puder do kąpieli można zrobić samodzielnie? Teraz masz szansę się o tym przekonać. W specjalnie przygotowanej strefie mini eksperymentów zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli spróbować swoich sił w tworzeniu musującego pudru do kąpieli. To doskonała okazja, aby spędzić czas w kreatywny sposób, a przy tym dobrze się bawić. To […]