AUTO CANCEL
„Weekend” z okazji Dnia Matki – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Zbliża się „Weekend” z okazji Dnia Mamy w Muzeum Gazowni Warszawskiej.

26 maja zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi, które chcą uczcić ten wyjątkowy dzień i skorzystać z darmowego wejścia do MGW.

W sobotę, 27 maja odbywać będą się darmowe warsztaty dla mam i dzieci. W aptece Ignacego — pachnące mydełka i Warsztaty Pszczelarskie.

Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz rezerwacyjny dostępny na naszej stronie (liczba miejsc jest ograniczona):

https://muzeum.pgnig.pl/zerezerwuj-warsztaty-rodzinne/

Serdecznie Zapraszamy!

„Weekend” z okazji Dnia Matki

Przeczytaj także

Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Gazowni Warszawskiej

Za nami już kolejna edycja Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Gazowni Warszawskiej. Pomimo późnej pory, przed naszym muzeum można było zobaczyć długie kolejki entuzjastów historii i kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy wieczór razem z nami! Wieczór był pełen niezapomnianych atrakcji – od interesujących wystaw, przez fascynujące opowieści przewodników, po […]

Dzień Mamy w Muzeum Gazowni Warszawskiej – Rodzinne Warsztaty „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”

Z okazji Dnia Mamy, Muzeum Gazowni Warszawskiej serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty rodzinne „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”.  Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 11.00. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i wspólnego tworzenia unikalnych, ręcznie robionych mydełek o pięknych zapachach. Pod okiem naszych doświadczonych prowadzących, uczestnicy dowiedzą się, […]