AUTO CANCEL
„Weekend” z okazji Dnia Matki – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Zbliża się „Weekend” z okazji Dnia Mamy w Muzeum Gazowni Warszawskiej.

26 maja zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi, które chcą uczcić ten wyjątkowy dzień i skorzystać z darmowego wejścia do MGW.

W sobotę, 27 maja odbywać będą się darmowe warsztaty dla mam i dzieci. W aptece Ignacego — pachnące mydełka i Warsztaty Pszczelarskie.

Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz rezerwacyjny dostępny na naszej stronie (liczba miejsc jest ograniczona):

https://muzeum.pgnig.pl/zerezerwuj-warsztaty-rodzinne/

Serdecznie Zapraszamy!

„Weekend” z okazji Dnia Matki

Przeczytaj także

Warsztaty „Coś tu pachnie…- edycja świąteczna”

„Coś tu pachnie…- edycja świąteczna” – zapraszamy na warsztaty rodzinne w Muzeum Gazowni Warszawskiej. 09.12. (sobota) g.11.00 10.12. (niedziela) g. 11.00 17.12. (niedziela) g. 11.00 Doświadczymy przestrzeni muzeum, jako generującej różne nietypowe zapachy. Zapachy te będziemy zbierać i opisywać, a na koniec będziemy dekorować pachnące pierniczki. Zapisy na stronie internetowej https://muzeum.pgnig.pl/zerezerwuj-warsztaty-rodzinne/

„Kopalnia strajkuje…”Pamięci zamordowanych górników z Kopalni „Wujek”

Tylko do końca grudnia w Muzeum Gazowni Warszawskiej ul. Krzyżanowskiego 7 można oglądać wystawę „Kopalnia strajkuje… Strajk i pacyfikacja kopalni „Wujek” 13-16 grudnia”. Na co dzień opowieści o bohaterach „Solidarności” przedstawiane są w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach. Ekspozycja jest pierwszą tego rodzaju wystawą plenerową poświęconą tragedii, jaka miała miejsce 16 grudnia 1981 r. […]