Uroczysta Gala Być Jak Ignacy – Muzeum Gazowni Warszawskiej

16 czerwca w Muzeum Gazowni Warszawskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom projektu Być jak Ignacy.

W ramach wydarzenia uhonorowane zostały koła naukowe, które zajęły miejsca 1, 2 i 3 w każdej z trzech kategorii wiekowych. Na uczestników czekała moc atrakcji, m.in. zwiedzanie Muzeum Gazowni Warszawskiej, „Naukobus” Być jak Ignacy, pokazy magika i wiele więcej. Nie zabrakło również poczęstunku.

Laureaci otrzymali symboliczne czeki i dyplomy, a dzieci z kół naukowych pakiety nagród.Dla wyróżnionych szkół i nauczycieli przyznano nagrody pieniężne, a dla uczniów przewidziano nagrody rzeczowe. Łączna wartości nagród wyniosła ponad 300 000 złotych.

„Być jak Ignacy” to flagowy program Fundacji PGNiG. Cieszymy się, że projekt ten cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odnotowaliśmy rekordową liczbę zarejestrowanych kół naukowych, było ich ponad 3000.

Uroczysta Gala Być Jak Ignacy

Głosuj na MGW w Plebiscycie Warszawiaki 2023

Miło nam poinformować, że dzięki Waszym głosom otrzymaliśmy nominację w plebiscycie Warszawiaki, w kategorii Kultura Roku! warszawiaki.pl/muzeum-gazowni-warszawskiej/ Teraz potrzebujemy Waszego wsparcia bo o tym czy dostaniemy wyróżnienie zadecydują Wasze głosy! Aby oddać głos, wyślij SMS pod numer 7101 Koszt SMS: 1,23 PLN Treść SMS: 36 Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i oczywiście zapraszamy do Muzeum Gazowni Warszawskiej