AUTO CANCEL
Świętuj z nami 30-lecie kultowego filmu – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Warszawa, 22 czerwca o godzinie 21:00 – zapraszamy wszystkich miłośników kina do Muzeum Gazowni Warszawskiej na wyjątkowe wydarzenie – kino pod chmurką.  Tym razem będziemy mogli wspólnie obejrzeć kultowy film Quentina Tarantino – „Pulp Fiction”, który w tym roku obchodzi swoje 30-lecie.

Quentin Tarantino to reżyser, scenarzysta i aktor, który zrewolucjonizował kino swoją unikalną wizją i stylem narracji. Jego drugi film, „Pulp Fiction”, stał się kamieniem milowym w jego karierze, zdobywając szerokie uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Produkcja ta, pełna niezapomnianych dialogów, barwnych postaci i nielinearnie opowiedzianej historii, stała się jednym z najważniejszych dzieł kinematografii lat 90.

Wydarzenie w Muzeum Gazowni Warszawskiej to nie tylko okazja do ponownego przeżycia emocji związanych z „Pulp Fiction”, ale również możliwość spotkania się z innymi entuzjastami kina.

Film pod chmurką w Muzeum Gazowni Warszawskiej to idealny sposób na spędzenie czerwcowego wieczoru w klimatycznym otoczeniu, łącząc pasję do kina z letnią aurą. Zapewniamy, że będzie to niezapomniany wieczór pełen filmowych emocji i inspirujących rozmów.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 30-lecia „Pulp Fiction” i cieszenia się magią kina pod gwiazdami.

Świętuj z nami 30-lecie kultowego filmu

Przeczytaj także

27. Piknik Naukowy przeszedł do historii

Jedno z najważniejszych wydarzeń popularnonaukowych tego roku mamy już za sobą. Wydarzenie przyciągnęło ponad 36 000 entuzjastów nauki, którzy mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Odwiedzający mogli uczestniczyć w interaktywnych pokazach, eksperymentach oraz prelekcjach prowadzonych przez wybitnych naukowców i pasjonatów różnych dziedzin. Program Pikniku obejmował szeroki wachlarz tematów, od fizyki i chemii, […]

To Już jutro – Piknik Naukowy! Czekamy na Was w Strefie Rodzinnej o godzinie 11:00, na stanowisku F20. Przyjdź i poeksperymentuj razem z Muzeum Gazowni Warszawskiej.

Czy wiedziałeś, że musujący puder do kąpieli można zrobić samodzielnie? Teraz masz szansę się o tym przekonać. W specjalnie przygotowanej strefie mini eksperymentów zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli spróbować swoich sił w tworzeniu musującego pudru do kąpieli. To doskonała okazja, aby spędzić czas w kreatywny sposób, a przy tym dobrze się bawić. To […]