AUTO CANCEL
Retro autobus łączy trzy muzea w Warszawie – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Trzy renomowane muzea na Warszawskiej Woli – Muzeum Gazowni Warszawskiej, Muzeum Fabryki Norblina oraz Stacja Muzeum – postanowiły połączyć siły, aby zapewnić mieszkańcom i turystom stolicy wyjątkowe doświadczenie kulturalne.

Autokar nie tylko ułatwi dostęp do różnorodnych ekspozycji, ale również zapewni niezapomnianą podróż w historię Dzielnicy Woli Warszawskiej. Wnętrze pojazdu zostało przystosowane do komfortowego zwiedzania, a doświadczony przewodnik będzie opowiadał fascynujące historie związane z poszczególnymi miejscami.

Trasa autobusu rozpoczyna się od Muzeum Fabryki Norblina, prowadząc przez Muzeum Gazowni Warszawskiej i Stacji Muzeum. Startujemy punktualnie o godzinie 19:00.

Dołączcie do naszej podróży już 18 maja.

Retro autobus łączy trzy muzea w Warszawie

Przeczytaj także

Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Gazowni Warszawskiej

Za nami już kolejna edycja Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Gazowni Warszawskiej. Pomimo późnej pory, przed naszym muzeum można było zobaczyć długie kolejki entuzjastów historii i kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy wieczór razem z nami! Wieczór był pełen niezapomnianych atrakcji – od interesujących wystaw, przez fascynujące opowieści przewodników, po […]

Dzień Mamy w Muzeum Gazowni Warszawskiej – Rodzinne Warsztaty „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”

Z okazji Dnia Mamy, Muzeum Gazowni Warszawskiej serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty rodzinne „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”.  Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 11.00. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i wspólnego tworzenia unikalnych, ręcznie robionych mydełek o pięknych zapachach. Pod okiem naszych doświadczonych prowadzących, uczestnicy dowiedzą się, […]