AUTO CANCEL
Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Gazowni Warszawskiej – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Za nami już kolejna edycja Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Gazowni Warszawskiej.

Pomimo późnej pory, przed naszym muzeum można było zobaczyć długie kolejki entuzjastów historii i kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy wieczór razem z nami!

Wieczór był pełen niezapomnianych atrakcji – od interesujących wystaw, przez fascynujące opowieści przewodników, po warsztaty i pokazy. Wierzymy, że każdy z odwiedzających znalazł coś dla siebie i spędził czas w inspirujący sposób. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć wszystkiego, serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego muzeum. Drzwi Muzeum Gazowni Warszawskiej są zawsze otwarte dla miłośników historii.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Gazowni Warszawskiej

Przeczytaj także

27. Piknik Naukowy przeszedł do historii

Jedno z najważniejszych wydarzeń popularnonaukowych tego roku mamy już za sobą. Wydarzenie przyciągnęło ponad 36 000 entuzjastów nauki, którzy mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Odwiedzający mogli uczestniczyć w interaktywnych pokazach, eksperymentach oraz prelekcjach prowadzonych przez wybitnych naukowców i pasjonatów różnych dziedzin. Program Pikniku obejmował szeroki wachlarz tematów, od fizyki i chemii, […]

To Już jutro – Piknik Naukowy! Czekamy na Was w Strefie Rodzinnej o godzinie 11:00, na stanowisku F20. Przyjdź i poeksperymentuj razem z Muzeum Gazowni Warszawskiej.

Czy wiedziałeś, że musujący puder do kąpieli można zrobić samodzielnie? Teraz masz szansę się o tym przekonać. W specjalnie przygotowanej strefie mini eksperymentów zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli spróbować swoich sił w tworzeniu musującego pudru do kąpieli. To doskonała okazja, aby spędzić czas w kreatywny sposób, a przy tym dobrze się bawić. To […]