AUTO CANCEL
Rekrutacja – PRZEWODNIK – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Muzeum Gazowni Warszawskiej poszukuje charyzmatycznych przewodników do dzielenia się wiedzą oraz pasją do historii.

Do zadań przewodnika będzie należało oprowadzanie turystów w każdym wieku po wystawach Muzeum Gazowni Warszawskiej oraz obsługa ekspozycji multimedialnych.

 

Wymagania konieczne:

  • Umiejętności i uprawnienia – wystąpienia i prezentacje publiczne
  • Język obcy – biegły, w mowie

Pozostałe wymagania:

  • gotowość do zdobywania wiedzy z zakresu historii Warszawy i Gazowni Warszawskiej, umiejętność kulturalnego zachowania w pracy z ludźmi również pod wpływem stresu, umiejętność samodzielnego opracowania ścieżek zwiedzania, umiejętność dostosowania oprowadzenia po wystawach do wieku odbiorców, elastyczność w działaniu.

 

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

Wymagane dokumenty: CV z klauzulą RODO:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację PGNiG S.A ul. Kasprzaka 25, 01-224, Warszawa w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1z dnia 4 maja 2016 r.).

Sposób aplikowania: mailowo na adres: muzeum@pgnig.pl

 

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja – PRZEWODNIK

Przeczytaj także

Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Gazowni Warszawskiej

Za nami już kolejna edycja Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Gazowni Warszawskiej. Pomimo późnej pory, przed naszym muzeum można było zobaczyć długie kolejki entuzjastów historii i kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy wieczór razem z nami! Wieczór był pełen niezapomnianych atrakcji – od interesujących wystaw, przez fascynujące opowieści przewodników, po […]

Dzień Mamy w Muzeum Gazowni Warszawskiej – Rodzinne Warsztaty „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”

Z okazji Dnia Mamy, Muzeum Gazowni Warszawskiej serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty rodzinne „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”.  Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 11.00. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i wspólnego tworzenia unikalnych, ręcznie robionych mydełek o pięknych zapachach. Pod okiem naszych doświadczonych prowadzących, uczestnicy dowiedzą się, […]