AUTO CANCEL
Rekrutacja – PRZEWODNIK – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Muzeum Gazowni Warszawskiej poszukuje charyzmatycznych przewodników do dzielenia się wiedzą oraz pasją do historii.

Do zadań przewodnika będzie należało oprowadzanie turystów w każdym wieku po wystawach Muzeum Gazowni Warszawskiej oraz obsługa ekspozycji multimedialnych.

 

Wymagania konieczne:

  • Umiejętności i uprawnienia – wystąpienia i prezentacje publiczne
  • Język obcy – biegły, w mowie

Pozostałe wymagania:

  • gotowość do zdobywania wiedzy z zakresu historii Warszawy i Gazowni Warszawskiej, umiejętność kulturalnego zachowania w pracy z ludźmi również pod wpływem stresu, umiejętność samodzielnego opracowania ścieżek zwiedzania, umiejętność dostosowania oprowadzenia po wystawach do wieku odbiorców, elastyczność w działaniu.

 

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

Wymagane dokumenty: CV z klauzulą RODO:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację PGNiG S.A ul. Kasprzaka 25, 01-224, Warszawa w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1z dnia 4 maja 2016 r.).

Sposób aplikowania: mailowo na adres: muzeum@pgnig.pl

 

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja – PRZEWODNIK

Przeczytaj także

Warsztaty „Coś tu pachnie…- edycja świąteczna”

„Coś tu pachnie…- edycja świąteczna” – zapraszamy na warsztaty rodzinne w Muzeum Gazowni Warszawskiej. 09.12. (sobota) g.11.00 10.12. (niedziela) g. 11.00 17.12. (niedziela) g. 11.00 Doświadczymy przestrzeni muzeum, jako generującej różne nietypowe zapachy. Zapachy te będziemy zbierać i opisywać, a na koniec będziemy dekorować pachnące pierniczki. Zapisy na stronie internetowej https://muzeum.pgnig.pl/zerezerwuj-warsztaty-rodzinne/

„Kopalnia strajkuje…”Pamięci zamordowanych górników z Kopalni „Wujek”

Tylko do końca grudnia w Muzeum Gazowni Warszawskiej ul. Krzyżanowskiego 7 można oglądać wystawę „Kopalnia strajkuje… Strajk i pacyfikacja kopalni „Wujek” 13-16 grudnia”. Na co dzień opowieści o bohaterach „Solidarności” przedstawiane są w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach. Ekspozycja jest pierwszą tego rodzaju wystawą plenerową poświęconą tragedii, jaka miała miejsce 16 grudnia 1981 r. […]