AUTO CANCEL
Prezenty dla gości – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Zapraszamy na jedno z najbardziej niezwykłych wydarzeń kulturalnych w Warszawie – Noc Muzeów w Gazowni Warszawskiej! Już 18 maja o godzinie 18:00 otwieramy drzwi tego historycznego miejsca, abyście mogli zanurzyć się w fascynującą historię.

Dla tych, którzy pierwsi stawiają kroki w naszych progach, przygotowaliśmy specjalne niespodzianki – niech będą one symbolem naszej  wdzięczności za Waszą obecność.

Program, który dla Was przygotowaliśmy, jest niezwykle bogaty i pozwoli Wam poznać tajemnice Gazowni Warszawskiej oraz zgłębić jej niezwykłe dziedzictwo.

Nie zapomnijcie śledzić naszych mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi wydarzenia.

Do zobaczenia na Noc Muzeów!

Przeczytaj także

Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Gazowni Warszawskiej

Za nami już kolejna edycja Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Gazowni Warszawskiej. Pomimo późnej pory, przed naszym muzeum można było zobaczyć długie kolejki entuzjastów historii i kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy wieczór razem z nami! Wieczór był pełen niezapomnianych atrakcji – od interesujących wystaw, przez fascynujące opowieści przewodników, po […]

Dzień Mamy w Muzeum Gazowni Warszawskiej – Rodzinne Warsztaty „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”

Z okazji Dnia Mamy, Muzeum Gazowni Warszawskiej serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty rodzinne „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”.  Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 11.00. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i wspólnego tworzenia unikalnych, ręcznie robionych mydełek o pięknych zapachach. Pod okiem naszych doświadczonych prowadzących, uczestnicy dowiedzą się, […]