Zakończyliśmy emocjonujący weekend otwarcia – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Zakończyliśmy bardzo emocjonujący weekend w Muzeum Gazowni Warszawskiej. Chcemy serdecznie podziękować za liczne przybycie – cieszy nas tak ogromne zainteresowanie.

W ciągu dwóch dni odwiedziło nas ponad 1400 osób. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się strefa VR z filmem o Ignacym Łukasiewiczu pt. „Kiedy światło przegoniło mrok”.

Śledźcie nasze strony i sprawdzajcie kiedy znowu będzie można oglądać film. Dziękujemy również za wszystkie cenne komentarze i wskazówki.

Już wkrótce planujemy dla Was kolejne atrakcje.

Zakończyliśmy emocjonujący weekend otwarcia

EKO MUSICAL „GAJA”

Świętuj Dzień Ziemi w Muzeum Gazowni Warszawskiej!   29 kwietnia zapraszamy na autorski spektakl w wykonaniu Teatru Bemowo. Musical porusza temat ekologii w dowcipny i oryginalny sposób przenosząc widzów w baśniową krainę, którą rządzi król Plastik Trzeci. Kiedy: 29 kwietnia, godzina 12:00 Gdzie: Muzeum Gazowni Warszawskiej Zapisy na spektakl odbywają się poprzez system rezerwacyjny na […]