Odwiedziny V.I.D.A. – Muzeum Gazowni Warszawskiej

W ubiegłym tygodniu nasze muzeum odwiedził zespół organizacji non-profit V.I.D.A. z Aten, której celem jest działanie na rzecz badań, ratowania, ochrony i promocji greckiej kultury przemysłowej.

wizytacja

Odwiedziny miały na celu zapoznanie się z dokonaną właśnie pracą nad rewitalizacją części muzealnej naszego obiektu, który znajduje się na terenie gazowni warszawskiej.

Bardzo dziękujemy za wizytę Pani Marii Danill oraz Iraklisa Fassourakisa, z którymi mogliśmy wymienić spostrzeżenia i poglądy na tematy związane z działaniem naszych jednostek.

EKO MUSICAL „GAJA”

Świętuj Dzień Ziemi w Muzeum Gazowni Warszawskiej!   29 kwietnia zapraszamy na autorski spektakl w wykonaniu Teatru Bemowo. Musical porusza temat ekologii w dowcipny i oryginalny sposób przenosząc widzów w baśniową krainę, którą rządzi król Plastik Trzeci. Kiedy: 29 kwietnia, godzina 12:00 Gdzie: Muzeum Gazowni Warszawskiej Zapisy na spektakl odbywają się poprzez system rezerwacyjny na […]