Odwiedziny V.I.D.A. – Muzeum Gazowni Warszawskiej

W ubiegłym tygodniu nasze muzeum odwiedził zespół organizacji non-profit V.I.D.A. z Aten, której celem jest działanie na rzecz badań, ratowania, ochrony i promocji greckiej kultury przemysłowej.

wizytacja

Odwiedziny miały na celu zapoznanie się z dokonaną właśnie pracą nad rewitalizacją części muzealnej naszego obiektu, który znajduje się na terenie gazowni warszawskiej.

Bardzo dziękujemy za wizytę Pani Marii Danill oraz Iraklisa Fassourakisa, z którymi mogliśmy wymienić spostrzeżenia i poglądy na tematy związane z działaniem naszych jednostek.

Muzeum nieczynne 21 marca

Informujemy, że 21 marca 2024muzeum będzie nieczynne.   Przepraszamy za niedogodności.