AUTO CANCEL
Odkryj przedwojenną Warszawę na Woli! – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Zapraszamy Państwa do wyjątkowej podróży w czasie, gdzie przy użyciu najnowszych technik cyfrowych przeniesiemy się do przedwojennej warszawskiej dzielnicy – Wola.

Nasze muzeum, będące spadkobiercą i opiekunem jednego z najważniejszych obiektów przemysłowej Woli – Gazowni Warszawskiej, ma zaszczyt prezentować unikalną możliwość przyjrzenia się historii tej wyjątkowej części miasta. W filmie odtworzyliśmy ulice i budowle, które kiedyś tętniły życiem w przedwojennej Warszawie.

Podczas Nocy Muzeów zapraszamy do zanurzenia się w atmosferze minionych czasów, poznania historii oraz dziedzictwa tej niezwykłej dzielnicy. Do zobaczenia!

Odkryj przedwojenną Warszawę na Woli!

Przeczytaj także

Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Gazowni Warszawskiej

Za nami już kolejna edycja Nocy Muzeów, która odbyła się w Muzeum Gazowni Warszawskiej. Pomimo późnej pory, przed naszym muzeum można było zobaczyć długie kolejki entuzjastów historii i kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy wieczór razem z nami! Wieczór był pełen niezapomnianych atrakcji – od interesujących wystaw, przez fascynujące opowieści przewodników, po […]

Dzień Mamy w Muzeum Gazowni Warszawskiej – Rodzinne Warsztaty „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”

Z okazji Dnia Mamy, Muzeum Gazowni Warszawskiej serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty rodzinne „W aptece Ignacego – pachnące mydełka”.  Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 11.00. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i wspólnego tworzenia unikalnych, ręcznie robionych mydełek o pięknych zapachach. Pod okiem naszych doświadczonych prowadzących, uczestnicy dowiedzą się, […]