Noc Muzeów w MGW – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Noc pełna wrażeń za nami! Dziękujemy serdecznie, że postanowiliście odwiedzić MGW  tego wyjątkowego „dnia”.  To nasza pierwsza Noc Muzeów po przeprowadzonej rewitalizacji i ponownym udostępnieniu MGW dla zwiedzających w październiku 2022 r.

Muzeum odwiedziło łącznie 1147 osób! W zorganizowanych wycieczkach z przewodnikiem wzięło udział 450 osób, pozostali goście zwiedzali naszą wystawę indywidualnie.

Noc Muzeów, była także unikalną okazją na zobaczenie filmu VR, który przybliża postać patrona naszej Fundacji — Ignacego Łukasiewicza.

Projekcję Virtual Reality „Kiedy światło przegoniło mrok” obejrzało 450 osób.

W minioną sobotę odwiedziło nas wielu znakomitych gości. Mieliśmy zaszczyt gościć przodków Jana Szczepaniaka, wielkiego wynalazcy i współpracownika Ignacego Łukasiewicza.

Zapraszamy do obejrzenia relacji!