I Festiwal Planszowych Gier Historycznych za nami! – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Uczestnicy podczas Festiwalu mogli odwiedzić stoiska wystawców, wśród których znajdowali się: Wydawnictwo Taktyka i Strategia, Phalanx Studio,, WarFactory/Warlord, Małopolski Instytut Kultury czy Instytut Pamięci Narodowej a także porozmawiać z rekonstruktorami z różnych epok polskiej wojskowości.

Oprócz emocjonującej 29 godzinnej rywalizacji częścią konwentu były także panele dyskusyjne.

Dziękujemy Wam za te 3 wyjątkowe dni, cieszymy się, że mogliśmy być współorganizatorem festiwalu i że jego 1 edycja odbyła się właśnie w MGW.

I Festiwal Planszowych Gier Historycznych za nami!

EKO MUSICAL „GAJA”

Świętuj Dzień Ziemi w Muzeum Gazowni Warszawskiej!   29 kwietnia zapraszamy na autorski spektakl w wykonaniu Teatru Bemowo. Musical porusza temat ekologii w dowcipny i oryginalny sposób przenosząc widzów w baśniową krainę, którą rządzi król Plastik Trzeci. Kiedy: 29 kwietnia, godzina 12:00 Gdzie: Muzeum Gazowni Warszawskiej Zapisy na spektakl odbywają się poprzez system rezerwacyjny na […]