AUTO CANCEL
Debiut kina pod chmurką w Muzeum Gazowni Warszawskiej – Muzeum Gazowni Warszawskiej

W miniony weekend odbył się nasz debiut – kino pod chmurką w Muzeum Gazowni Warszawskiej. Pomimo pochmurnej pogody, liczna publiczność zgromadziła się, aby wspólnie obejrzeć kultowy film Quentina Tarantino, „Pulp Fiction”, który w tym roku obchodzi swoje 30-lecie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przybyli, niezrażeni kapryśną pogodą. Wieczór spędziliśmy w wyjątkowej atmosferze, zanurzając się w świat gangsterskich intryg i błyskotliwych dialogów. „Pulp Fiction” przyciągnęło zarówno wielbicieli kina Tarantino, jak i tych, którzy dopiero odkrywali jego twórczość.

Już teraz zapraszamy na kolejne seanse kina pod chmurką, o których poinformujemy niebawem. W międzyczasie zachęcamy do odwiedzenia Muzeum Gazowni Warszawskiej. Nasi przewodnicy chętnie opowiedzą o fascynującej historii tego miejsca, oferując niezapomniane wrażenia wszystkim odwiedzającym.

Debiut kina pod chmurką w Muzeum Gazowni Warszawskiej

Przeczytaj także

Zapraszamy na film w specjalnie przygotowanej strefie VR

Z inicjatywy Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza powstał kilkunastominutowy film w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) przedstawiający najważniejsze wydarzenia i miejsca związane z życiem i dokonaniami Ignacego Łukasiewicza. Dzięki nowoczesnym goglom VR, widzowie mogą bezpośrednio towarzyszyć Łukasiewiczowi w chwilach, które zrewolucjonizowały oświetlenie i przyczyniły się do rozwoju przemysłu naftowego. Pokaz filmu jest związany z obchodami urodzin […]

To już historia – lokówka na Gaz: Pionierskie Żelazko Marcelowskie

Lokówka na gaz, znana również jako żelazko marcelowskie, została stworzona przez paryskiego fryzjera Marcela Grateau w 1897 roku i stała się pierwowzorem dzisiejszych lokówek. To innowacyjne narzędzie zrewolucjonizowało sposób, w jaki zarówno kobiety, jak i mężczyźni układali swoje włosy, umożliwiając tworzenie trwałych loków i fal, które wcześniej były trudne do osiągnięcia. Pod koniec XIX wieku […]