AUTO CANCEL
Czy wiecie jak pachnie sprężarka gazu miejskiego lub lampa gazowa? – Muzeum Gazowni Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy na warsztaty rodzinne pod tytułem „Coś tu pachnie”, które odbędą się 9 czerwca o godzinie 11:00 w Muzeum Gazowni Warszawskiej.

Podczas tego wyjątkowego spotkania uczestnicy będą mieli okazję odkrywać fascynujący świat aromatów. Doświadczymy przestrzeni muzeum jako generującej rożne nietypowe zapachy. Aromaty będziemy zbierać́ i opisywać́ a na koniec stworzymy własny zapach, który każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą do domu.

Dołącz do nas, aby odkryć fascynujący świat aromatów i stworzyć coś naprawdę niepowtarzalnego!

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zapisania się!

Czy wiecie jak pachnie sprężarka gazu miejskiego lub lampa gazowa?

Przeczytaj także

27. Piknik Naukowy przeszedł do historii

Jedno z najważniejszych wydarzeń popularnonaukowych tego roku mamy już za sobą. Wydarzenie przyciągnęło ponad 36 000 entuzjastów nauki, którzy mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Odwiedzający mogli uczestniczyć w interaktywnych pokazach, eksperymentach oraz prelekcjach prowadzonych przez wybitnych naukowców i pasjonatów różnych dziedzin. Program Pikniku obejmował szeroki wachlarz tematów, od fizyki i chemii, […]

To Już jutro – Piknik Naukowy! Czekamy na Was w Strefie Rodzinnej o godzinie 11:00, na stanowisku F20. Przyjdź i poeksperymentuj razem z Muzeum Gazowni Warszawskiej.

Czy wiedziałeś, że musujący puder do kąpieli można zrobić samodzielnie? Teraz masz szansę się o tym przekonać. W specjalnie przygotowanej strefie mini eksperymentów zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli spróbować swoich sił w tworzeniu musującego pudru do kąpieli. To doskonała okazja, aby spędzić czas w kreatywny sposób, a przy tym dobrze się bawić. To […]